O nás

OTHERM Český Brod se zabývá výrobou, prodejem a instalací plastových, dřevěných (euro oken), dřevohliníkových a hliníkových oken a dveří. Od roku 2013 jsme naše portfolio rozšířili o výrobu a dodání špaletových oken.

Dále u nás naleznete velmi široký sortiment doplňků – vnitřní a vnější parapety, okenní a dveřní sítě proti hmyzu ale také veliký výběr stínící techniky – od klasických žaluzií, interiérových a exteriérových rolet, plissé, japonských stěn a mnoho dalšího.

Při výměně oken a dveří provádíme demontáž původních oken, jejich následnou ekologickou likvidaci, montáž nových oken a následné zednické začištění.

V oblasti stavebních otvorových výplní máme letité zkušenosti. Naši obchodně techničtí manažeři jsou pravidelně proškolováni, abychom mohli podat kvalitní a pravdivé informace a uspokojit potřeby zákazníka při výběru oken a dveří pro jakýkoliv typ stavby. Klademe veliký důraz na kvalitu dodaného produktu včetně veškerých námi nabízených služeb. Cílem je spokojený zákazník, který za své vynaložené finanční prostředky obdrží kvalitu a spolehlivost stálého partnera v dodání našich ryze ČESKÝCH produktů. Na obchodním zastoupení jsou k vyzkoušení naše vzorová okna, dveře a k vidění všechny produkty našeho portfolia.

 

Rozšiřujeme portofilo o
podlahy, dveře a terasy.

Ve spolupráci s Tilia interiéry s.r.o.
pro Vás připravíme řešení a poradíme,
jak správně zvolit, aby investice naplnila Vaše očekávání.

Navštivte nás
v naší vzorkové
prodejně

Kontakt